spacer
Menu strony
Home
Cechy serwisu
Serwis internetowy
Hosting
Aktualizacja
Obsługa e-mail
Cennik
Napisz do nas
Szukaj
Formularz
Rejestracja Domen
CMS
Dobra strona
Dla kogo?
Co zapewnia CMS?
Możliwości i funkcje
 
Jak zamówić usługę

§ 1

Aby zamówić usługę należy wpisać wszystkie wymagane dane w formularzu zamówienia.

§ 2

W ciągu 2 (dwóch) dni roboczych od wysłania prawidłowo wypełnionego formularza na podany adres e-mail, Zleceniodawca otrzyma wstępne potwierdzenie przyjęcia zamówienia z podaniem ceny usługi.
Uwaga! Jeśli usługa ma zostać wykonana jako ekspresowa, należy koniecznie to zaznaczyć w temacie. Zlecenia oznaczone jako ekspresowe załatwiane są poza kolejnością.

§ 3

Po otrzymaniu informacji o cenie usługi Zleceniodawca winien niezwłocznie przesłać Zleceniobiorcy potwierdzenie, iż akceptuje kwotę i dokona zapłaty w określonym terminie.

§ 4

Zleceniodawca dokonuje wpłaty podanej kwoty, w terminie nie dłuższym niż 7 (siedem) dni od dnia przesłania przez Zleceniobiorcę określonego w pkt.3 potwierdzenia zamówienia.

§ 5

Usługa zostanie wykonana w terminie 7 (siedmiu) dni od otrzymania przez Zleceniobiorcę potwierdzenia dokonania wpłaty (np. ksero przelewu bankowego, ksero dowodu wpłaty na poczcie) lub wpływu pieniędzy na konto bankowe.

§ 6

Zleceniodawca i Zleceniobiorca mogą uzgodnić inny termin wykonania zamówienia, w szczególności usługa ekspresowa będzie realizowana w ciągu 3 dni od otrzymania przez Zleceniobiorcę potwierdzenia dokonania wpłaty lub w innym uzgodnionym terminie.

§ 7

Faktura VAT za wykonaną usługę przesłana zostanie w terminie 7 (siedmiu) dni od wykonania usługi na podany przez Zleceniodawcę adres w formularzu.
 
następny »
 


© 2016 GAMAL Pruszków
spacer