spacer
Menu strony
Home
Cechy serwisu
Serwis internetowy
Hosting
Aktualizacja
Obsługa e-mail
Cennik
Napisz do nas
Szukaj
Formularz
Rejestracja Domen
CMS
Dobra strona
Dla kogo?
Co zapewnia CMS?
Możliwości i funkcje
 
Cechy serwisu
Podstawowe cechy serwisu
System Portalowy jest narzędziem możliwym do zastosowania w każdej firmie, instytucji, urzędzie gminy, w starostwie lub jednostce budżetowej. Serwis jest umieszczany w internecie pod atrakcyjna nazwą typu: “nazwa.firmy.pl”.
System Portalowy nie wymaga od osób obsługujących serwis żadnej wiedzy informatycznej. System Portalowy umożliwia stopniowe przechodzenie od najprostszych, ale skutecznych metod zarządzania informacją do systemów całkowicie automatycznych. System Portalowy nie wymaga żadnych nakładów na zakup dodatkowych komputerów, serwerów, łącz internetowych, etc.
System Portalowy może być prowadzony przez Gamal w zgodzie ze wszystkimi przepisami, co eliminuje konieczność ponoszenia przez firmę lub jednostkę dodatkowych kosztów związanych z obsługą lub też przeszkolenie odpowiedniego do tego zadania pracownika.
Informacja jest umieszczana bezpośrednio przez pracowników merytorycznych firmy lub instytucji bez jakiegokolwiek pośrednictwa “fachowców od informatyki”.
Tylko serwis Portal System firmy Gamal jest zrealizowany zgodnie z zasadą “wywygfi: what you see is what you get from internet” – “jak widzisz dokument (na ekranie) tak będzie wyglądał w internecie” , będącą rozszerzeniem zasady “wywising: what you see is what you get” znanej z edytorów tekstu i odnoszącej się do wydruków komputerowych.
Dzięki konsekwentnej realizacji takiej metody publikacji w internecie, obsługa serwisu jest niewiarygodnie prosta. Elementarna umiejętność edycji pism pozwala każdemu pracownikowi na nadanie atrakcyjnego wyglądu publikowanym przez siebie dokumentom bez potrzeby uciekania się do pomocy projektantów stron internetowych.
Dokumenty zapisane na dysku komputera w najpopularniejszych formatach .doc i rtf zachowają swój wygląd w serwisie prawie we wszystkich szczegółach, wystarczy je zwyczajnie skopiować.
Tworzenie od podstaw dokumentów dla potrzeb Portalu umożliwia wbudowany, bardzo łatwy w obsłudze edytor dostępny dla naszych klientów całkowicie za darmo.
System Portalowy ma atrakcyjny wygląd utrzymany w spokojnej tonacji. Wygląd Systemu Portalowego może być z łatwością dostosowany do indywidualnych upodobań klienta.

Backup
Wszystkie dane znajdujące się pod naszą opieką (w ramach podpisanej Umowy Serwisowej) poddawane są częstej, nie rzadziej niż raz na 24 godziny, archiwizacji. Powstałe kopie zapasowe przechowywane są na niezależnych nośnikach w miejscu niedostępnym dla osób niepowołanych.

Autoryzacja
Dostęp do każdej usługi, którą oferujemy (poza ogólnodostępnymi stronami www) poprzedzany jest autoryzacją użytkownika przez jego nazwę i hasło. Zapobiega to ingerowaniu niepowołanych osób w usługi świadczone konkretnym klientom.

Upgrade
Wersje oprogramowania stwarzające powyższe sytuacje są zamieniane na takie, w których poprawiono błędy.

Oferta stworzenia i utrzymania Serwisu
Każdy z oferowanych poniżej pakietów obejmuje dostosowanie serwisu do kolorystyki istniejących już stron www firmy lub jednostki samorządowej oraz utrzymanie serwisu na serwerze własnym lub firmy Gamal. Umieszczenie serwisu na serwerze firmy Gamal jest w pełni zgodne z założeniami formalnymi oraz technicznymi określonymi w ustawie z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198) oraz rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. Z 2002r Nr 67, poz. 619).

Usługi dodatkowe i wprowadzanie informacji do serwisu
Jako usługę dodatkową do powyższych pakietów oferujemy Państwu możliwość dokonywania aktualizacji Państwa serwisu zgodnie z wymogami określonymi w ustawie z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej oraz rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej. Cena usługi uzależniona jest od ilości i częstotliwości dokonywania aktualizacji.

Zaletami powyższego rozwiązania są:
 • -formalne przejęcie odpowiedzialności za dokonywanie aktualizacji serwisu,

 • -prowadzenie dziennika zmian,

 • -brak konieczności wprowadzania informacji on-line,

 • -brak konieczności tworzenia infrastruktury informatycznej w urzędzie. •  
   


  © 2016 GAMAL Pruszków
  spacer