spacer
Menu strony
Home
Cechy serwisu
Serwis internetowy
Hosting
Aktualizacja
Obsługa e-mail
Cennik
Napisz do nas
Szukaj
Formularz
Rejestracja Domen
CMS
Dobra strona
Dla kogo?
Co zapewnia CMS?
Możliwości i funkcje
 
Serwis internetowy PDF Drukuj Email
Podczas procesu tworzenia serwisów www wykorzystujemy różne techniki programowania, korzystamy z języków: HTML, DHTML, XML. PHP, JScript, VBScript, to języki skryptowe, dzięki którym integrujemy bazy danych. Animacje tworzymy w programie Flash.

Serwis internetowy www jest obecnie najtańszym narzędziem umożliwiającym przekazywanie i udostępnianie wszelkiego rodzaju informacji. Może on pełnić rolę sklepu, wizytówki firmy, informatora, katalogu, forum dyskusyjnego itp.

Proponujemy Państwu zaprojektowanie i wykonanie serwisu www związanego z Państwa działalnością. Ponadto oferujmy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z jego publikacją w Internecie oraz opiekę nad serwisem.

Strony internetowe www to idealne rozwiązanie dla większości firm. Posiadanie profesjonalnej witryny www, która będzie opisem Państwa działalności jej dóbr i pozycji na rynku stanowi doskonałą i nieodzowną formę reklamy i promocji.

Zamawiającym zrobienie strony www w naszej firmie, nieodpłatnie załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją nowej domeny lub przeniesieniem obecnej na serwer. Jeśli wyrazicie Państwo chęć utrzymania swojej strony w naszej domenie (czyli www.nazwa.gamal.pl, lub www.nazwa.pruszkow.org.pl, lub www.nazwa.piastow.org.pl) to za aktywację tej domeny i jej utrzymanie nie pobieramy opłat.

Cena wykonania serwisu www jest zależna od ilości stron, ich wielkości oraz stopnia zaawansowania, czyli ilości użytych niestandardowych elementów (technologia FLASH, animacje, aplety JAVA, skrypty CGI i JavaScript, PHP, ASP,JSP, DHTML itp.


 
 


© 2016 GAMAL Pruszków
spacer